Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 17.08.2017, 19:32

Сайт Попельниківської школи

Меню сайту
Ваша думка?
Яка на Вашу думку функція навчально-виховного процесу важливіша?
Всего ответов: 15
TV + FM
Програма телепередач
Програма телепередач

Online TV
Онлайн телебачення

Online радіо FM
Слухати радіо онлайн

Радіо Забава
українське веб-радіо
Радіо Забава
Встановити плагін
Спілкування
Відправити SMS

Україна

Росія

СМС СМС СМС

Всі камери космосу
Тут можна переглянути фотографії Сонця, отримані апаратом для спостережень за світилом SOHO, кількагодинної давності.
Все веб-камеры Космоса
Google
Перекладач від Google

Пошук веб-сайтів, створених іншими мовами
Yandex
Яндекс.Краски

Малюй на Яндексі

Свята України
Праздники Украины
Телефони області
http://biz.if.ua/
Ваша IP адреса
Головна » 2014 » Липень » 16 » Абітурієнти, які отримали 200 балів на ЗНО з трьох і двох предметів
Абітурієнти, які отримали 200 балів на ЗНО з трьох і двох предметів
12:38
Український центр оцінювання якості освіти оголосив імена абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2014 році з трьох і двох предметів.

Інформація про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з трьох предметів:

  • Глушко Софія Михайлівна – Ліцей "Голосіївський" №241 Києва;
  • Діденко Роман Володимирович – Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Ліцей №100 "Поділ" Подільського району Києва;
  • Мартиневич Ольга-Андріана Олександрівна – Львівська лінгвістична гімназія Львівської міської ради Львівської області;
  • Русин Степан Ігорович – Свалявська гімназія, Закарпатська область.

 

Інформація про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з двох предметів:

  • Аралова Вікторія Олегівна – Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області
  • Батог Яр Костянтинович – Сосницька гімназія ім. О.Довженка Сосницької районної ради Чернігівської області
  • Беруашвілі Тамара Георгіївна – Житомирський обласний педагогічний ліцей, Житомирська область
  • Бойко Катерина Владиславівна – Чернігівська спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області
  • Войтенко Сергій Миколайович – Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т.Шевченка, Житомирська область
  • Гигиняк Віктор Васильович – Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя, Чернігівська область
  • Гундич Катерина Віталіївна – Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київська область
  • Джочка Любов Романівна – Приватна школа "Католицька школа Василія Великого", Івано-Франківська область
  • Дроздик Надія Ігорівна – Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  • Дубовінський Євген Васильович – Чернівецька гімназія №3 Чернівецької міської ради
  • Євстіфеєв Микита Ігорович – Котовський НВК "Загальноосвітня школа I ступеню-гімназія" м.Котовська Одеської області
  • Ковтун Валерія Валеріївна – Роменська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Роменської міської ради Сумської області
  • Костюк Богдан Валерійович – Іллінецький навчально-виховний комплекс "ЗОШ I-III ступенів – гімназія №2" Іллінецької районної ради, Вінницька область
  • Кузьменко Дар’я Миколаївна – Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області
  • Кумінова Катерина Андріївна – Червонопартизанська загальноосвітня школа, Херсонська область
  • Кучинський Олександр Олександрович – Романівська гімназія, Житомирська область
  • Лада Ярослава Віталіївна – Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 м.Суми
  • Лижечко Марія Сергіївна – Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер", м.Київ
  • Малиш Ярослав Михайлович – Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Червоноградської міської ради Львівської області
  • Мельник Дар'я Андріївна – Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів "Фінансовий ліцей" Подільського району Києва
  • Міщанчук Віктор Анатолійович – Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Тернопільська область
  • Підсадочна Ірина Андріївна – Львівський навчально-виховний комплекс ім. В.Стуса "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин", Львівська область
  • Плоскіна Христина Вікторівна – випускник минулих років, м.Київ
  • Полякова Тетяна Олександрівна – Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, Житомирська область
  • Рожаловська Богдана Тарасівна – Навчально-виховне об'єднання №9 м.Хмельницького
  • Руденко Олексій Олександрович – Гімназія №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області
  • Самінін Ярослав Геннадійович – Кременчуцька гімназія №5 імені Т.Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Селіванов Андрій Андрійович – Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю", Дніпропетровська область
  • Семенюк Олег Ігорович – Львівський навчально-виховний комплекс ім. В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія", Львівська область
  • Ситник Олександр Володимирович – Ліцей міжнародних відносин №51, м.Київ
  • Сніжко Богдан Миколайович – Спеціалізована школа №252 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови і літератури, м.Київ
  • Стасюк Микола Ярославович – Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області
  • Степанченко Тетяна Вікторівна – Школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району міста Києва
  • Фінчук Олександр Васильович – Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області
  • Фокіна Наталя Володимирівна – Куп'янська гімназія №1 Куп'янської міської ради Харківської області
  • Черних Марія Єгорівна – Спеціалізована школа №155 І-ІІІ ступенів навчання Шевченківського району м.Києва
  • Шайгородський Євгеній Вікторович – Гімназія "Ерудит" м.Києва
  • Шаповалов Іван Юрійович – Львівська українська приватна гімназія, Львівська область
  • Шикун Марина Вячеславівна – Фастівський навчально-виховний комплекс "Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9", Київська область

 

За результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році 5 осіб отримали 200 балів з трьох предметів, 50 осіб – з двох.

13 абітурієнтів не надали письмової згоди на розголошення персональних даних.

Переглядів: 865 | Додав: ivivan | Теги: 2014, 200, ЗНО | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
1  
І знову ж таки найвищі бали мають учні міських і спеціалізованих шкіл. ..

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Каталоги-рейтинги
Рейтинг сайтів прикарпаття
Укр. рейтинг TOP.TOPUA.NET

Календар новин
«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
Збур'ївська ЗОШ
Симонівська ЗОШ
Школа №2 м.Стрия
Сайт міста Снятин
Розв'язуємо задачі разом!
Педагогіка
Методична допомога з географії
Єлизаветівська СЗШ
Димерська ЗОШ
Сайт містечка Заболотів

Освітній портал
Сайт вчителя фізики Максим'юк Алли Георгіївни
Про школу 7 міста Хмельницький
 Борцівський клуб Ластівка

Побірська школа

КЛАСна компанія

 Сайт села Джурів

Сайт Варвинської ЗОШ

Я - Вихователь!

Кіровська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2

Середня загальноосвітня школа №73 м.Львова

Учитель географії

www.rbdut.com.ua

Офіційний сайт БК

Щоденник.ua - шкільна соціальна мережа

Детский день рождения

Образовательный проект ИНТЕРШКОЛА

Сайт літературно-художнього журналу «Дніпро»

PressUA.com - свіжа преса он-лайн

Селятинська ЗОШ-інтернат

Старосалтівська ЗШ
Пошук по сайту
Погода
Хмарка фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті
Карта відвідування
Locations of visitors to this page
Наша кнопка
 Сайт Попельниківської школи.

Код кнопки:


WoWeb.ru - портал для веб-мастера МамаТато ДНЗ "Весела Абетка" - Для дітей України Від свята до свята! Наше Місто - IF.UA Малеча - ресурс для сучасних батьків Страна ЛИМПОПО - портал для родителей: статьи, новости, ссылки. Детские магазины в Киеве. kazka.in.ua - Українська казка Button_NF.gif Крамниця Баби Куці Умніки - розвиваюча іграшка. Детский портал 4Kids Антивірус для дітей Грані-Т Читанка - дістань книжку з антресолей Ангелятко та Ангеляткова наука

Сайт створений з метою освіти та інформаційної підтримки навчально-виховного процесу
Copyright Ivan Ivanchuk © 2017